Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

KODO MASÁŽ

Úvod MASÁŽEKODO MASÁŽ

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt Kodo massage.

KODO

Je to rytmická masáž inšpirovaná tradičnými technikami austrálskych domorodcov. Kombináciou špirálovitých pohybov, akupresúrnych bodov a strečingu, ukľudňuje a povznáša, napĺňa telo radosťou. Obnovuje tok energie, uvoľňuje myšlienky, psychické a emocionálone napätie. Balancuje telo, pôsobí ako prevencia pri„modernom strese“.

KODO POUŽÍVA TRI KOMBINÁCIE AROMATICKÝCH OLEJOV:

  • Detoxikačný
  • Harmonizačný
  • Rejuvenizačný

Celú procedúru sprevádza príjemná hudbička z didžeridu, do ktorej domorodý hlások rodnou rečou praje masirovanému a masérovi príiemné chvíle. Viac ako 40 000 rokov, domorodí Austrálčania udržiavajú a zdieľajú posvätné znalosti „času snívania“…„Čas snívania“ je príbeh, vzťahu medzi ľudským druhom a Zemou…príbeh vzniku…Príbeh, ako máme žiť jeden s druhým a s naším okolím…Pri tejto duchovnej masáži aboriginov by sme si mali uvedomiť niektoré základné veci, dôležité nielen v austrálskej domorodej kultúre, ktorá tento náš čas strávený na Zemi nazýva Kirridth Yordtharrngba – Čas snívania. …Termín „snívanie“ , je vyjadrenie vzťahu medzi duchom a prírodnými elementmi Zeme a kladú dôraz na život v harmónii a balanc…

 

čas masáže 120 min ....64€

Copyright 2017 - 2021 © masáž Prešov