Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

FORMOVANIE POSTAVY

Úvod FORMOVANIE POSTAVY

Estetická masáž na formovanie postavy

Masáž na formovanie postavy a proti celulitíde

A teraz si predstavte ako ležíte, oddychujete, vychutnávate si príjemnú masáž a popri tom chudnete. Krásna predstava, však? Nemusí to ostať len vo vašich snoch. Špeciálny typ masáže naštartuje metabolizmus, podporí krvný obeh, zvýši odplavovanie škodlivých látok, ktoré zaťažujú organizmus a odvedie prebytočné tekutiny z tkanív. To všetko sú kilá navyše, ktorých sa nedá zbaviť len cvičením.

Vďaka špeciálnym prípravkom, ktoré sú používané pri masáži na formovanie postavy predídete vzniku celulitídy. A ak ju už máte, tak sa jej zbavíte, prípadne sa výrazne zníži jej prejav.Lymfatické cesty sa spriechodnia a podkožný tuk začne ubúdať.


Môžte si vybrať :                                           EXFOLIACIA CELÉHO TELA

                                                                    ANTICELULITIDNA MASÁŽ RAZOVOU VLNOU

                                                                  ESTETICKÁ MASÁŽ NA FORMOVANIE POSTAVY

                                                                        EMS SCULPT-novika  

Masáže na formovanie postavy je potrebné podstupovať pravidelne – väčšinou si vyžaduje okolo 10 opakovaní, ale výsledkom je zoštíhlenie postavy o pár centimetrov – 2 až 7 cm, ale pokojne to môže byť aj cca 10 cm. To všetko bez akéhokoľvek rizika z jojo efektu. Navyše masáž pôsobí pozitívne aj na psychiku.

Copyright 2017 - 2024 © masáž Prešov