Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Diagnostika

Úvod Diagnostika

V súčasnej dobe stres zohráva v našom živote rozhodujúcu úlohu a zodpovednosť, či strach z budúcnosti nás núti k enormným fyzickým a psychickým výkonom. Prvý náznak disharmónie organizmu často naivne prehliadame, ak sú bolesti intenzívnejšie riešime ich návštevou lekára a užívaním množstva liekov či podporných prostriedkov.  Za svoj život, za jeho kvalitu a zdravie je zodpovedný každý sám svojim každodenným myslením a konaním. Určite je pre človeka výhodnejšie udržiavať si zdravie preventívnym spôsobom a vyhnúť sa tak nepríjemným, bolestivým a nebezpečným stavom, kde je nutné zasahovať invazívnymi spôsobmi riešenia zdravotného problému.

 

Reflexná diagnostika chodidiel.

Cez reflexné plôšky na dlaniach, chodidlách, uchu, tváre, dokonca aj oka - sa dá poľahky zistiť stav vnútorných orgánov. Reflexná masáž chodidiel je v podstate akupresúrnou metódou ovplyvňovania vnútorného prostredia nášho tela.

 

Ako pomáha reflexná diagnostika chodidiel?


Touto metódou sa dajú vyladiť mnohé odchýlky a zmierniť, alebo zastaviť rôzne nežiadúce prejavy ako napríklad:  

bolesti chrbtice a hlavy

  • spomalené trávenie
  • problémy so štítnou žľazou
  • upchaté dýchacie cesty
  • nedostatočné vylučovanie
  • pokles vitality
  • malátnosť
  • zlepšenie krvného obrazu

 

 

Gašparík, Masáže trenčín, reflexná masáž,

  • Reflexnou diagnostikou sa dá poľahky zmapovať celé telo a môžeme zistiť prečo máte problémy práve s touto časťou tela a ako Vám možno pomôcť. Zákazníkovi dám vždy odporúčania a vyplnený vytlačený diagnostický formulár, ktorý si ponechá ako podklad o jeho diagnostike.Copyright 2017 - 2024 © masáž Prešov