Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Dátá snéhan -uvoľnenie kĺbov a úponov

Úvod MASÁŽEDátá snéhan -uvoľnenie kĺbov a úponov

Jedná sa o celkovú masáž tela vonnými olejmi zameranou predovšetkým na svaly, šľachy a úpony. Základná terapia ajurvédy, ktorá pripravuje telo pre náročnejšie techniky preťahovania svalstva.

Data snehan je razantná masáž pre zvetšovanie pohyblivostí klbou za pomoci hathajógy, zlepšuje obehový systém. Postupne sa cielovýmí  hmatmi uvoľňujú kĺby po celom tele, preťahujú sa končatiny. Pre niekoho môže byť bolestivá.


Prvým cieľom tejto terapie je dokonalé prúdenie prán a preťahovanie svalov, druhým cieľom je dosiahnutie optimálnej pohyblivosti kĺbou , tretím je uzdravenie systémov v tele, tj. dýchacieho, tráviacého, obehového a ďalších. Štvrtým cieľom ájurjógy je harmónia tela a mysle, piatym poznanie.
Dáta snéhan pôsobý obdobne ako  jógove cvičenie. Tu sa ale priradzujú rôzne pasívne cviky, ktoré masér prevádza za klienta. Člověk vníma fyzickú ale aj psychickú úľavu a má pocit sviežosti. Podporuje se tok energie. Po tejto masáži sa zjavne zvýši rozsah kĺbou, zlepší se výživa tkanív a upraví sa metabolizmus.

 Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt data snehan

Copyright 2017 - 2024 © masáž Prešov