Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Uvoľnenie krčnej chrbtice

Úvod TERAPIEUvoľnenie krčnej chrbtice

K reflexnej terapii patrí aj uvoľňovanie krčnej chrbtice, kde sa nachádzajú energetické dráhy orgánov. Pri zablokovanej krčnej chrbtici nemôže energia dostatočne prúdiť do všetkých oblastí a odráža sa to na zdravotnom stave človeka. Zablokovaná krčná chrbtica sa podpisuje pod vznik migrén, ale môže mať vplyv aj na ďalšie zdravotné ťažkosti, a vtedy sú niektoré orgány energeticky oslabené.

Reflexná terapia sa využíva všestranne, a to od liečby zdravotných ťažkostí, cez hlboké uvoľnenie, odstránenie stresu, až po obnovu samoliečiacich schopností tela. Hlavným cieľom reflexnej terapie je obnoviť tok životnej energie. Reflexná terapia často rieši aj problémy mysle a ducha, lebo to nie sú len toxické látky, ktoré škodia nášmu organizmu, ale predovšetkým potlačené negatívne emócie.

 

čas terapie 30min......16€

 

 

Copyright 2017 - 2024 © masáž Prešov