Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

Reflexná terapia

Úvod TERAPIEReflexná terapia

Ak ide o náhly bolestivý stav, určenú plôšku hladíme. Ak je potrebné daný orgán stimulovať, plôšku intenzívne a opakovane stláčame. Pri chronických zdravotných problémoch samozrejme nemôžeme očakávať úplné vyliečenie po prvej masáži. Pre maximálny efekt liečby je potrebné absolvovať viac terapií vo vhodných časových intervaloch.

Okrem toho je nutné upraviť životosprávu: spôsob stravovania, denný režim, rozdelenie práce a oddychu a v neposlednom rade "upratať si v hlave" - lebo spôsob vnímania skutočnosti okolo nás má preukázateľný vplyv na stav nášho organizmu.

 

Účinkom reflexnej liečby dochádza k intenzívnej detoxikácii, preto je dôležité prijímať dostatočné množstvo tekutín. Prechodne sa môžu objaviť vyrážky na koži, môže dôjsť k zvýšenej produkcii hlienu na slizniciach (dýchacie cesty - nádcha, kašeľ, gynekologický výtok,...), prípadne sa môže objaviť aj horúčka. Reakcie sú u jednotlivých ľudí individuálne a trvajú rôzne, od niekoľkých minút (zimnica, horúčka, závrať) až po niekoľko dní až týždňov (vylučovanie sekrétov, kožné prejavy). Nástup reakcií v časovom odstupe od masáže je tiež individuálny, podľa dispozície konkrétneho organizmu. Ide o prirodzené prejavy, pomocou ktorých organizmus nastoľuje rovnováhu.

 

Čas reflexnej masáže 30min.......................16€

 

Výsledok vyhľadávania obrázkov pre dopyt reflexná terapia

 

Copyright 2017 - 2024 © masáž Prešov