Novinky a akcie e-mailom
Chcete od nás dostávať novinky priamo na váš e-mail?
Táto stránka je chránená službou reCAPTCHA. Zistiť viac.
Informácie získané prostredníctvom Google reCAPTCHA podliehajú Pravidlám ochrany osobných údajov a Zmluvným podmienkam spoločnosti Google a používajú sa všeobecné bezpečnostné účely (nepoužívajú sa na prispôsobenú reklamu spoločnosti Google).

RÁZOVA VLNA

Úvod TERAPIERÁZOVA VLNA
Rázová vlna ED Compact IV. generácie
Terapia rázovou vlnou ED Compact IV. generácie. Dochádza k vzájomnej reakcii medzi vysoko intenzívnymi zvukovými vlnami a telesnými tkanivami. Táto reakcia aktivuje procesy a priaznivé účinky, ako sú potlačenie chronických zápalov, stimulácia kolagénu a elastínu, rozpúšťanie usadenín vápnika, podpora krvného obehu a lymfatického toku. Stimulácia týchto biologických mechanizmov vytvára prostredie pre hojenie, úľavu od bolesti a zlepšenie vzhľadu celulitídy. Vďaka lineárnemu režime je možné pomocou rárové vlny Mediswiss ED Compact ma priaznive účinky na prostatu a poruchy erekcie u mužov.
Rázová vlna pri liečbe erektilnej dysfunkcie
  • naštartuje a urýchli regeneračné procesy v tele
  • stimuluje metabolizmus
  • zlepšuje prekrvenie v konkrétnom mieste
  • dlhodobý efekt
  • bezbolestné ošetrenie bez vedľajších účinkov


Bolesti panvového dna

Syndróm chronickej bolesti panvového dna u žien a mužov sa vyvíja, keď sa imunitné, neurologické a endokrinné dysfunkcie kombinujú s psychologickými faktormi. Teda aj naša psychika môže byť  dôvodom ochorenia tela. Významnú úlohu má však aj pohlavie.

Najčastejšie príčiny vzniku bolestí panvového dna u žien sú:

  • Choroby zápalovej povahy – kam patria lézie (poranenia, poškodenia, poruchy) ženských reprodukčných orgánov, sprevádzané akútnou bolesťou.
  • Zrasty – ide o zápalové zmeny, ktoré často vyvolávajú množenie spojivového tkaniva medzi orgánmi. Bolesť je potom výsledkom napätia tkanív a porúch mikrocirkulácie.
  • Gynekologickými príčinami bolesti panvového dna môžu byť aj ochorenia močového a tráviaceho systému, neurologické patológie,  lézie kĺbov a kostí.

Najčastejšou príčinou vzniku bolestí panvového dna u mužov je:

  • Syndróm panvovej bolesti najčastejšie spôsobený infekčnými chorobami. V mnohých prípadoch sa na pozadí mikrocirkulačných porúch v dôsledku nedostatku pravidelného sexuálneho života, kŕčových žíl, zápchy, nadváhy a sedavého spôsobu života, vyskytuje aseptický zápal prostaty.
  • Poškodenie periférnych nervov môže byť výsledkom predchádzajúceho chirurgického zákroku alebo neurologickej patológie. Ischemické zmeny v tkanivách ale zhoršuje aj podvýživa, nadmerné užívanie alkoholu, kávy a obezita.

Vylieči vás rázová vlna?

Na uvolnenie bolesti panvového dna najsť účinný postup až tak celkom jednoduché nie je. Nehovoriac o tom, ak sa to prejavuje u každého vždy inak a s inými príznakmi.  Veľmi často sa však na riešenie tohto problému používajú masážne techniky a  mechanoterapia. Teda postup, pri ktorom sa vyhnete vedľajším negatívnym účinkom liekov.

Aplikáčná masáž rázovou vlnou spočíva v pôsobení zvukových vĺn s vysokou energiou, ktorá vyvoláva hojivé a regeneračné procesy v dôležitých tkanivách. podporujú novotvorbu ciev, vďaka čomu sa krv, vitamíny a kyslík dostane do každej časti tela. Pôsobia v hĺbke 6-12 centimetrov pod povrchom pokožky, pričom procedúra je bezbolestná a trvá len niekoľko minút.

 

 

Vďaka prístroju Mediswiss ED Compact možno šetrne, neinvazívne, bezbolestne a s dlhodobým účinkom ošetriť celulitídu a bolesti kĺbov.Aktivuje metabolizmus, podporuje krvný obeh, tok lymfy, spevňuje tkanivo a pokožku a dodáva jej prirodzene zdravý a pružný vzhľad a predovšetkým zrýchľuje vylučovanie odpadových látok z tela. Po terapií doporučujem využiť lymfodrenážnu masáž 
 
Copyright 2017 - 2024 © masáž Prešov